E N N E
  • Arayın! : 0 539 261 55 27

    bilgi@ennenakliyat.com

  • Evden Eve Nakliyat

    Çankaya Ankara

Nakliye ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Öncesi

Taşınma öncesi yapılması gereken önlemleri kısaca derledik.

Eşyalarınızın paketlenmesi, değerli eşyaların sigortalanması, yeni adresinizde elektrik, su ve doğalgaz aboneliğinin yapılması.

Taşınacak eşyaların listesi, değerli eşyaların sigorta poliçesi ve yeni adresin iletişim ve konum bilgileri paylaşmanız.

Eşyalarınızın zarar görmemesi için nakliye firmasının talimatlarına uymak ve taşınma işleminin kontrolünü sağayabilirsiniz.

Taşınacak eşyaların zarar görmemesi için uygun malzemeler kullanarak paketlenmelidir ve taşınma sırasında kolay taşınabilmesi için uygun boyutlarda olmalıdır.

Değerli eşyaların sigortalanması için, eşyaların değeri ve sigorta kapsamı konusunda bir sigorta şirketi ile görüşülmesi gerekir.

Yeni adreste elektrik, su ve doğalgaz aboneliği yapmak için, ilgili kurumların internet sitelerinden veya müşteri hizmetlerinden bilgi alınabilir.

Enne Neler Yapıyor ?

Enne nakliyat, neler yapıyor kısaca derledik.

Genel olarak şehir içi ev taşımalarında evden eve nakliye hizmeti verilmektedir. Ankara Evden Eve Nakliye ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunuyoruz.

Ankara çıkışlı Türkiye geneli tüm illere ve ilçelere şehirler arası nakliye ve taşıma hizmetini, ENNE Nakliyat en uygun fiyatlar ile veriyoruz.

Tüm taşıma ve nakliye hizmetlerimizde, eşyalarınız sigorta kapsamına alınır. Taşıma, nakliye süreçlerinde haklarınızı güvence altına alıyoruz.

Yüksek katlardaki taşıma işlemlerimizi, hızlı ve güvenilir çözmek için çeşitli asansör taşıma platform gereçleri kullanıyoruz. Eşyalarınız yüksek katlara güvenli şekilde taşınmaktadır.

İster şehirler arası, ister şehir içi ofis fabrika ve ekipman taşınma ihtiyaçlarınız için ENNE Nakliyat, kurumsal firmalara kurumsal paketleme ve taşıma hizmeti vermektedir.

Şehirler arası taşımalarda eğer az eşyanız yada belli bir kısım eşya için ENNE Nakliyat parça taşıma hizmeti vermektedir. En iyi fiyatlar ve zamanında teslimat için bize ulaşabilirsiniz.

Taşıma Aşamaları Nelerdir ?

Taşıma sırasında müşterinin memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır.

Müşteriden taşıma talebini alır, taşımanın kapsamını ve özelliklerini belirler ve taşımanın yapılacağı tarih , saati belirler.

Nakliye sırasında kullanacağımız araçlarımı önce bakımını yapıp, temizliğini yapmaktayız. Sonrasında gerekli ekipmanlarla donatılmasını sağlamaktayız.

Taşımanın yapılacağı güzergahı belirleyip nakliye edilecek eşyaların boyutlarına göre aracımızı ve ekibimizi seçeriz.

Eşyanın türüne ve özelliklerine göre uygun ambalajlama malzemelerini seçerek güvenli bir şekilde ambalajlamaktayız.

Taşıma sırasında oluşabilecek riskleri değerlendiririz ve gerekli önlemleri önceden almak için planlamamıza uyarız. Herhangi bir sorunda müşterimize bilgi verir ve çözüm üretiriz.

Taşıma işleminin, müşterinin beklentilerini karşılaması için gerekli çaba gösterilmelidir.

Taşıma Sonrası

Taşıma sonrasında geri bildirimler için çaba gösteriyoruz.

Taşıma sırasında kullanılan ambalajlama malzemelerini özenle seçmekteyiz. Karton kutular, plastik poşetler, streç filmler, hava kabarcıklı naylonlar ve köpüklerle eşyalarınızı desteklemekteyiz.

Eşyalar, taşıma sırasında hareket etmeyecek şekilde sabitlemekteyiz. Nakliye sırasında eşyaların aracın ağırlık merkezini bozmayacak şekilde yerleştiririz. Kırılabilir veya hassas eşyalar darbelerden korunacak şekilde yerleştirir ve güvenle taşırız.

Taşıma sırasında eşyaların hasarını giderilmesi için özenle gösterdiğimiz plan tablosuna uymaktayız. Herhangi bir zararda önce nelerin hasar aldığının tespitini yaparız. Sigorta kapsamında gerekli işlemleri gerçekleştiririz. Müşterimize bildirim yaparız.

Müşterilerimizden taşıma ile ilgili herhangi bir şikayet aldığımızda şikayetin nedenini anlar gerekli operasyonlarımzda düzeltmelerimize dikkat ederiz. Değerli müşterilerimizin istek ve şikayetlerine önem gösteririz...

Otomatik Kapı Ankara

hidrolik tork anahtarı

metal Etiket

seksiyonel kapı

Mamak Akü

truck spare parts

ankara ceza avukatı

bmw yedek parça

ankara boşanma avukatı

şahin ilgi