E N N E
  • Arayın! : 0 539 261 55 27

    bilgi@ennenakliyat.com

  • Evden Eve Nakliyat

    Çankaya Ankara

Evden Eve Nakliye Ankara

Evden eve nakliye, kişisel eşyaların bir konut veya iş yerinden başka birine taşınması işlemidir. Bu süreç, profesyonel nakliye şirketleri tarafından, eşyaların paketlenmesi, taşınması, ve yeni adreste yerleştirilmesi hizmetlerini içerebilir. Enne Nakliyat firması olarak Ankara Evden Eve Nakliye konusunda hizmet sağlamaktayız. Bu süreci sorunsuz bir şekilde yönetebilmek için dikkate alınması gereken birkaç önemli noktayı beraber inceleyelim;

Bu sayfanın sesli versiyonunu aşağıdaki Ankara Evden Eve Nakliyat Vimeo videomuzdan izleyebilirsiniz.

Web sitemiz daha erişilebilir şekilde bilgilendirme sağlaması için yazılı, videolu (alt yazılı) ve sesli olarak tasarlanmıştır. (Videolar ve seslendirme yapay zeka yöntemi ile Kobazoglu SEO Ajansı tarafından geliştirilmiştir.)

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenilir Bir Şirket Seçimi

Taşınma süreci, eşyalarınız için potansiyel riskleri beraberinde getirir. Bu nedenle, güvenilir ve tecrübeli bir nakliye şirketi seçmek önemlidir. Şirketin lisanslarını, sigortasını, referanslarını ve müşteri yorumlarını kontrol edin.

Sigorta ve Sözleşmeler

Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda korunmak için taşıma sırasında geçerli olan sigorta poliçelerini anlayın. Ayrıca, tüm anlaşmaları ve taahhütleri içeren resmi bir sözleşme yapılmasına dikkat edin.

Eşyaların Doğru Paketlenmesi

Kırılabilir veya değerli eşyaların yeterli ve doğru bir şekilde paketlenmediği durumlar, hasar riskini artırır. Profesyonel paketleme hizmetleri almayı düşünebilir veya bu işi kendiniz yapacaksanız uygun paketleme malzemeleri kullanmalısınız.

evden eve nakliyat ankara

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatların Belirlenmesi

Evden eve nakliye fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir:

Eşyaların Miktarı ve Ağırlığı

Taşınacak eşya miktarı arttıkça, kullanılacak paketleme malzemesi ve taşıma kapasitesi de artar, bu da maliyetleri yükseltebilir.

Mesafe

Taşınma mesafesi uzadıkça, yakıt, zaman, ve diğer lojistik giderler artacağından fiyatlar da artar.

Ek Hizmetler

Paketleme, montaj, demontaj veya depolama gibi ek hizmetler talep edilirse, bu hizmetlerin maliyetleri toplam fiyata yansıtılır.

Eşya Taşırken Önceden Yapılması Gerekenler

Envanter Listesi Oluşturun

Taşınacak tüm eşyalarınızın detaylı bir listesini yapın. Bu, hem sizin hem de nakliye şirketinin organizasyonu için kritik bir adımdır.

Önemli Eşyaları Ayırın

Değerli belgeler, takılar veya kişisel öneme sahip eşyalar gibi önemli öğeleri ayrı bir yerde tutun ve mümkünse bunları kendiniz taşıyın.

Eşyaları Önceden Hazırlayın: Taşınma gününden önce, eşyalarınızı kutulara yerleştirmeye başlayın. Etiketleme yaparak içeriklerini ve hangi odaya ait olduklarını belirtin.

Gereksiz Eşyalardan Kurtulun: Taşınmadan önce, kullanmadığınız veya ihtiyacınız olmayan eşyaları atın, bağışlayın veya satın. Bu, yükü ve maliyeti azaltacaktır.

Evden Eve Nakliye Fiyatları 2023 - 2024 Ankara

Taşıma Türü Lokasyon Toplamalı Toplamasız En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
1+1 Evden Eve Nakliye Ankara Ankara 8.000 11.000
2+1 Evden Eve Nakliye Ankara Ankara 10.000 14.000
3+1 Evden Eve Nakliye Ankara Ankara 14.000 18.000
4+1 Evden Eve Nakliye Ankara Ankara 20.000 26.000
5+1 Evden Eve Nakliye Ankara Ankara 28.000 35.000
6+2 Evden Eve Nakliye Ankara Ankara 40.000 70.000

ENNE' Li Ayrıcalıklar
  • Taşınma stresini azaltır
  • Taşınma sürecini kolaylaştırır
  • Eşyalarınızın nakliye sırasında hasar görmesini engeller
Ulaştırma bakanlığının en son 31.12.2010 tarih ve 27802 sayılı Resmi Gazete(3.Değişiklik) yaptığı değişikle resmi gazetede yayınlanan ve taşımacılıkta kullanılan araçların kayıt altına alınması kapsamında zorunlu hale getirilmiştir. Firmamız K3 yetki belgesi ile hizmet vermektedir.
ENNE ®
Enne Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2023 - 2024

Youtube Videosu
img

Evden Eve Nakliye ile ilgili Tavsiyeler

Nakliyat Öncesi

Taşınma öncesi yapılması gereken önlemleri kısaca derledik.

Eşyalarınızın paketlenmesi, değerli eşyaların sigortalanması, yeni adresinizde elektrik, su ve doğalgaz aboneliğinin yapılması.

Taşınacak eşyaların listesi, değerli eşyaların sigorta poliçesi ve yeni adresin iletişim ve konum bilgileri paylaşmanız.

Eşyalarınızın zarar görmemesi için nakliye firmasının talimatlarına uymak ve taşınma işleminin kontrolünü sağayabilirsiniz.

Taşınacak eşyaların zarar görmemesi için uygun malzemeler kullanarak paketlenmelidir ve taşınma sırasında kolay taşınabilmesi için uygun boyutlarda olmalıdır.

Değerli eşyaların sigortalanması için, eşyaların değeri ve sigorta kapsamı konusunda bir sigorta şirketi ile görüşülmesi gerekir.

Yeni adreste elektrik, su ve doğalgaz aboneliği yapmak için, ilgili kurumların internet sitelerinden veya müşteri hizmetlerinden bilgi alınabilir.

Enne Neler Yapıyor ?

Enne nakliyat, neler yapıyor kısaca derledik.

Genel olarak şehir içi ev taşımalarında evden eve nakliye hizmeti verilmektedir. Ankara Evden Eve Nakliye ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunuyoruz.

Ankara çıkışlı Türkiye geneli tüm illere ve ilçelere şehirler arası nakliye ve taşıma hizmetini, ENNE Nakliyat en uygun fiyatlar ile veriyoruz.

Tüm taşıma ve nakliye hizmetlerimizde, eşyalarınız sigorta kapsamına alınır. Taşıma, nakliye süreçlerinde haklarınızı güvence altına alıyoruz.

Yüksek katlardaki taşıma işlemlerimizi, hızlı ve güvenilir çözmek için çeşitli asansör taşıma platform gereçleri kullanıyoruz. Eşyalarınız yüksek katlara güvenli şekilde taşınmaktadır.

İster şehirler arası, ister şehir içi ofis fabrika ve ekipman taşınma ihtiyaçlarınız için ENNE Nakliyat, kurumsal firmalara kurumsal paketleme ve taşıma hizmeti vermektedir.

Şehirler arası taşımalarda eğer az eşyanız yada belli bir kısım eşya için ENNE Nakliyat parça taşıma hizmeti vermektedir. En iyi fiyatlar ve zamanında teslimat için bize ulaşabilirsiniz.

Taşıma Aşamaları Nelerdir ?

Taşıma sırasında müşterinin memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır.

Müşteriden taşıma talebini alır, taşımanın kapsamını ve özelliklerini belirler ve taşımanın yapılacağı tarih , saati belirler.

Nakliye sırasında kullanacağımız araçlarımı önce bakımını yapıp, temizliğini yapmaktayız. Sonrasında gerekli ekipmanlarla donatılmasını sağlamaktayız.

Taşımanın yapılacağı güzergahı belirleyip nakliye edilecek eşyaların boyutlarına göre aracımızı ve ekibimizi seçeriz.

Eşyanın türüne ve özelliklerine göre uygun ambalajlama malzemelerini seçerek güvenli bir şekilde ambalajlamaktayız.

Taşıma sırasında oluşabilecek riskleri değerlendiririz ve gerekli önlemleri önceden almak için planlamamıza uyarız. Herhangi bir sorunda müşterimize bilgi verir ve çözüm üretiriz.

Taşıma işleminin, müşterinin beklentilerini karşılaması için gerekli çaba gösterilmelidir.

Taşıma Sonrası

Taşıma sonrasında geri bildirimler için çaba gösteriyoruz.

Taşıma sırasında kullanılan ambalajlama malzemelerini özenle seçmekteyiz. Karton kutular, plastik poşetler, streç filmler, hava kabarcıklı naylonlar ve köpüklerle eşyalarınızı desteklemekteyiz.

Eşyalar, taşıma sırasında hareket etmeyecek şekilde sabitlemekteyiz. Nakliye sırasında eşyaların aracın ağırlık merkezini bozmayacak şekilde yerleştiririz. Kırılabilir veya hassas eşyalar darbelerden korunacak şekilde yerleştirir ve güvenle taşırız.

Taşıma sırasında eşyaların hasarını giderilmesi için özenle gösterdiğimiz plan tablosuna uymaktayız. Herhangi bir zararda önce nelerin hasar aldığının tespitini yaparız. Sigorta kapsamında gerekli işlemleri gerçekleştiririz. Müşterimize bildirim yaparız.

Müşterilerimizden taşıma ile ilgili herhangi bir şikayet aldığımızda şikayetin nedenini anlar gerekli operasyonlarımzda düzeltmelerimize dikkat ederiz. Değerli müşterilerimizin istek ve şikayetlerine önem gösteririz...

Otomatik Kapı Ankara

hidrolik tork anahtarı

metal Etiket

seksiyonel kapı

Mamak Akü

truck spare parts

ankara ceza avukatı

bmw yedek parça

ankara boşanma avukatı

şahin ilgi